Evviva Residence

Evviva Residence

Hayatın renklerinden ilham alarak inşa ettiğimiz evviva Residence, “Yaşasın, Ev bu işte!” sloganıyla tamamladığımız ilk projemiz. Mimari yapısı, teknolojisi ve sağladığı sosyal imkânlar ile yaşam merkezinin ötesinde, beklentilere fazlasıyla cevap verebilen bir yapı oldu.
Binalar topluluğu yerine elit ve butik bir Rezidans olarak İstanbul’a kazandırdığımız projede konforlu, güvenli, yeşille çevrelenmiş, ulaşım rahatlığı ve sosyal imkânları standartların üzerinde bir yaşam sizi bekliyor.
İki bloktan oluşan Evviva Residence, şehir manzaralı teras ve bahçe seçenekli 1+1, 2+1 ve 3+1’ler ile toplam 174 daireden oluşuyor.
Klimalı, ankastre mutfaklı, beyaz eşyalı, özel tasarımlı mutfak dolaplarından internet, uydu yayınları, jeneratör ve merkezi ısıtma sisteminin standart olarak sunulduğu projede hayatı sizin için kolaylaştıracak tüm detayları düşündük, uyguladık.
Sosyal yaşam çerçevesinde keyifle oturacağınız geniş seyir terasları, spor salonları, kapalı havuz, çocuklar için kreş, hepsi sizin için programlandı, yaşama hazır hale getirildi. 
Evviva Residence' li olmak, Bulut İnşaat’ın farkını keyifle yaşamaktır. 
Siz de katılın.

http://www.evvivaresidence.com

Images from the Project: 
Price Table: 

Constructıon Sites Images: 
Evviva Residence
Evviva Residence