Başkandan

Başkandan

Bulut İnşaat’ı 1987 yılında, Türkiye’nin her yerine, insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirdik. Şirketimiz, çeyrek asırlık geçmişinde önemli projelere imza attı. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konforu sağladık.

Çünkü biz, bir ülkenin geleceğinin, sağlıklı yaşam alanlarında büyüyen bireylerin oluşturacağına inanıyoruz. Her zaman en iyisini üretebilmek için yapı sektörüne dikkatle ve özenle odaklanıyoruz.

EVVIVA konsepti çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde yeni bir yaşam biçimi sunmayı hedefleyerek; deneyim, dinamizm, yenilikçilik ve teknolojiyi harmanlayarak, müşterilerimizin tam ihtiyacına cevap verecek yaşam alanlarına imza atıyoruz. Çünkü EVVIVA, bir evden de ötesi… Sadece kalite ve teknolojisiyle değil hesaplılığı ve kolaylığı ile de gelişmiş bin konsept, yaşam alanlarına damgasını vuran bir marka.

Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve hep vatandaşımıza en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Şiarımız, teknoloji, kalite ve güvenlikten ödün vermeden, her zaman en hesaplısını sunabilmek… Bu hedefimize ‘EVVIVA RESIDENCE’, ‘EVVIVA YAŞAM MERKEZİ’, ‘EVVIVA GÜMÜŞ CITY’, ‘EVVIVA QUEEN’, ‘EVVIVA LAVINIUM’, ‘EVVIVA NİRVANA’, ‘EVVIVA REAL CİTY’ ve 'EVVIVA MILLENIUM' projelerimizde ulaştık. Yeni projelerimizi de standartlarımızdan vaz geçmeden gerçekleştirme sözü veriyoruz.

Çünkü biz size, sadece bir ev değil; dört dörtlük bir yaşam alanı sunan yapı sanatı ustasıyız.

 

TEMEL BULUT

BULUT İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI